Smiech a úsmev sú brány, ktorými vstúpi do človeka mnoho dobrých vecí.

Užitočné rady

Ak sú vaše vlasy suché,nepoddajné,krepovité,bez života,potrebujú doplniť vitamíny aj z vnútra ,vitamíny D a E sú tie správne.... Ale nezabúdajte aj na výživu z prípravkov,ktoré obsahujú argánový alebo ľanový olej. Tiež zvážte,ak máte pokožku mastiacu a len vlasy sú suché,potom treba prípravky,ktoré vyrovnávajú PH pokožky. Na trhu je už veľa vlasovej kozmetiky,zaleží len na vás, po ktorej siahnete :) Je potrebné dobre odhadnúť kvalitu vlasov i pokožky pre správne zvolenie šampónu,balzamu,kúry.... Nesprávnym zvolením si možete mastenie vlasov ešte zhoršiť a jemným vlasom ešte viac ubrať na objeme......... Poraďte sa s odborníkmi,vaša kaderníčka je zároveň aj poradkyňou...

 

UPOZORNENIE!!!

Milé dámy,slečny,nikdy nesiahnite po prípravku na vlasy značky Schwarzkopf Got 2 be U ,ktorý sľubuje,že vám vlasy vyrovná na 10 dní.. Je otrasný!!!!!!!!!!! Totálne ničí vlasy,sú spalené ,krepovité ako vata... POZOR NA TEN PRÍPRAVOK I KEĎ REKLAMA NAŇHO LÁKA...... Osobná skúsenosť so stretnutím zákazníčky v mojom salóne,ktorá doma použila tento prípravok. S pozdravom Maja,kaderníctvo Smajlík :)

YVES ROCHER

Úžasná francúzska kozmetika-Zamilujete si ich vône a bižutériu :) Odporúčam sprchovací gél bambus,užasne osvieži. Kolínska voda Bambus tiež,je to unisex vôňa,,čo znamená,že je vhodná aj pre ženy aj pre mužov".

Tip:

Pár minút kolínskej vody v chladničke vás zaručene osvieží a schladí :)    www.vhc.sk   www.bijou.sk