Farbenie

K novému strihu zaiste patrí aj nová farba, či melír. Náš profesionálne vyškolený personál používa len tú najkvalitnejšiu vlasovú kozmetiku, ktorá vlasy nepoškodí a dodá im čo najzdravší a najprirodzenejší vzhľad. V našom kaderníctve sme pripravení vyhovieť aj náročnejším požiadavkám.

*************************************************************************************

Farba nemusí vždy nutne znamenať radikálnu zmenu Vašej vizáže.

Správne zvolený odtieň zvýrazní rysy vašej tváre a dokonalo doplní kvalitný strih.

 

 Vymýva sa Vám farba z vlasov????

PRIČINOU MOŽE BYŤ KVALITA VAŠICH VLASOV,AK SÚ PRESUŠENÉ,AK ZAŽILI MELÍROVANIA,ZMENY FARIEB,TRVALÚ NARUŠILA SA ICH ŠTRUKTÚRA,PÓRY .VLASY SÚ OTVORENÉ A FARBA SA VYMÝVA AJ KEĎ JE TRVÁCNA....... POTREBUJETE POUŽÍVAŤ  PRÍPRAVKY,KTORÉ VÁM VLAS UZAVRÚ A TÝM PÁDOM ZAFIXUJU FARBU V HĹBKE VLASU.  POZOR PRI DOMÁCOM FARBENÍ VLASOV,NENANÁŠAJTE FARBU HNEĎ Z PREDU OKOLO TVÁRE,NAJPRV ZAČNITE VZADU...PRETOŽE KÝM DOFARBÍTE CELÚ HLAVU VPREDU VÁM UŽ FARBA POSOBÍ DLHŠIU DOBU A MOŽE VYPÁLIŤ KORIENKY VLASOV,DOSLEDKOM SÚ OSLABENÉ VLASY OKOLO TVÁRE ,PRELOMENÉ,KRÁTKE A UKAZUJÚCA SA POKOŽKA... POZOR AJ NA DOBU POSOBENIA FARIEB,TIE VLASY KTORÉ NAFARBÍTE SKOR AJ SKOR UMYTÉ... NESTOPUJTE ČAS AŽ PO NANESENÍ NA CELÚ HLAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  NIČITE VLASY AJ POKOŽKU....... 

Pozor na domáce farbenia vlasov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     Začínate nanášat farbu od vrchu hlavy,kym dofarbíte celu hlavu ,tie prve nafarbene vlasy uz posobia riadne dlho!!!! Riskujete zničenie vlasov,spálenie korienkov vlasov....... Farba sa má aplikovat rychlejsie a najlepsie je zacat najprv v zadnych partiach a tak pokračovat do predu..... Tym padom sa dá umyť zadna partia skor ,kedze uz posobi od vtedy farba akonahle ju nanesiete..... Nemylte sa,ze ju treba nechat posobit az ked sa nafarbia celé vlasy,to nie!!!!!   Najlepsie je ak mate odrasty,nafarbiť najprv tie a az po niekolkych minutach naniest farbu na konce vlasov. Nepredlzujte posobenie farby nad stanoveny cas,riskujete poskodenie korienkov vlasov ,pokozky.... vypadavanie vlasov,prelomovanie vlasov....    Taktiez to platí aj pri melírovaní,nikdy sa nestupne čas posobenia az ked sa melir na foliu nanesie po celej hlave!!!!!!   Sleduje sa cele posobenie,hend uz po prvom naneseni prvych pramenov.....     Dakujem ak sa budete mojimi radami riadiť,zaleží mi na vašich vlasoch :)