STRIH VLASOV -

Je veľmi dôležitý..Mnoho ľudí si ani neuvedomuje,že zaklad je ,,dobry strih",preto sa nieje čomu diviť ,ak cena za tuto službu postupne stúpa... Dobrý strih vám vydrží aj polroka ak mate dlhsie vlasy,pri krátkych možno mesiac,dva ,tri.... Zavisí už len od vás,či si ho udržiavate pravidelne... Už chápem kaderníctva,kde maju cenu strihania na sucho vyššiu,pretože dobry strih vam ulahčí upravu vlasov a vydrži na dost dlhe obdobie v zavislosti od toho ako rychlo vam vlasy rastú.... Prirovnajme si to na nejakom priklade.... :) V potravinach minieme na suroviny dost vela penazi a niektore zužitkujeme hned po prichode domov ale dobry strih vám vydrži aj po umytí vlasov ,nielen jeden den..... Preto dôverujte profesionalom v tejto oblasti ,ktorí si vážia svoju prácu :) Ďakujem

Strihanie

Na dĺžke záleží! No my Vám dokonale upravíme dlhé aj krátke vlasy. Budete vyzerať kúzelne! Stále sledujeme nové trendy a snažíme sa vždy vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Profesionálny personál je pripravený Vám vytvoriť moderný, svieži a praktický účes presne podľa Vašich predstáv.

 

Kvalitný strih je základom pre dobrý účes. Len profesionálny a ústretový personál Vám môže tento komfort ponúknuť. Preto neváhajte a zverte sa do rúk odborníkov. Sme si istí, že budete spokojní.